reklam
reklam

Samsun 10Line Haber

YRP Çarşamba İlçe Başkanı Av.Caner Bilgin’den Ankara ve İstanbul Barolarına Sert Tepki!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
YRP Çarşamba İlçe Başkanı Av.Caner Bilgin’den Ankara ve İstanbul Barolarına Sert Tepki!
79
28 Nisan 2020 - 9:49

Başkan Bilgin Ankara ve İstanbul Barolarının Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın Lgbti’lere karşı yapmış olduğu açıklamayı karşı kınama mesajlarına karşı şu şekilde açıklama yaptı;

Ankara ve İstanbul Baroları, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın LGBTİQ eşcinsellik ve sapkınlık üzerine yaptığı açıklamaları (yani Kur’an’da Allah’ın bizlere ibret alalım diye, helak etmiş olduğu kavimleri belirten Kur’an ayetleri) üzerine aşağıdaki talihsiz açıklamaları yapmışlardır.
Bu açıklamaları yapan Aşırı Batıcı,Kokuşmuş, pislik içinde yüzen beyinlerin, Ali Erbaş’ın okumuş olduğu ayetleri “sesi çağlar öncesinden gelen” diye nitelendirmesi, Ali Erbaş için “bundan sekiz-dokuz nesil önceki büyükleriyle aynı zihinsel ve dogmatik sınırlara sahip” diyerek dünyaya ışık tutmuş İslam büyüklerini küçümsemesi, bu açıklamaları yapan zihniyetin kimlere ve hangi amaçlara hizmet etmek için bu makamlara getirildiğini göstermektedir.
Müslüman bir ülkeyi Avrupa birliği diye nitelendirilen Haçlı Birliğinin kapısında bekletmeleriyle ve bununla beraber Batı özentiliğiyle birlikte ülkemize giriş yapan, Demokrasi ve özgürlük diyerek bütün sapkınlıkları ülkemize doldurup, 1800’lü yılların sonunda dedelerinin dediği”Türk’leri ancak imanlarını ellerinden alarak yenebiliriz.” sözünü uygulamaya koyup, Müslüman çocuklarını imanları ile vurmak isteten bu zihniyet apaçık bizim Düşmanımızdır.
Bu zihniyette olan insanları belli bir makama getiren herkesin de Baroların bu açıklamalarında payı büyüktür.
Bu zamana kadar yapılan soytarılık artık yeter! Kimse Müslüman bir ülkede İslamı ve İslami değerlerimizi görmezden gelemez. Buna tahammül edemeyen özgürce sapkınlık içinde yaşamak isteyenler, bunun için sapkınlık için yeterince özgür olan avrupa ülkelerine gidebilirler.
Batı yanlısı aşırı özgürlükçü bu zihniyeti temsil eden Siyasi Partiler ve bu sapkınlıkların ülkemizde bu denli özgürce haykırılacak şekilde yayılmasına sebep olan, zemin hazırlayan, göz yuman, Siyasi Partiler başta olmak üzere bir avukat olarak Ankara ve İstanbul Barolarının bu açıklamalarını esefle kınıyorum.”diyerek sözlerini noktaladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

      Gönder
      Sonuçlar

      Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.