reklam
reklam

Samsun 10Line Haber

DEMOKRASİ DİYEREK OLANLARA SESSİZ KALMAK EN BÜYÜK ŞEYTANLIKTIR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
DEMOKRASİ DİYEREK OLANLARA SESSİZ KALMAK EN BÜYÜK ŞEYTANLIKTIR
32
14 Şubat 2021 - 9:28

Yeniden Refah Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Av. Caner Bilgin terör örgütü PKK tarafından sivillere yönelik saldırıda şehit olan vatandaşlar için taziye yayımlayarak açıklamalarda bulundu. Başkan Bilgin açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Terör örgütü PKK Gara’da esir aldıkları 13 savunmasız vatandaşımızı şehit etmiştir. Sosyal medyada, farklı kesimlerden teröre lanet mesajı verilirken Hdp işbirlikçisi siyasetçilerin terörü lanetleme mesajı dahi paylaşmamaları meclisin kokuşmuşluğunu bir kez daha bize göstermiş oldu. PKK uzantılı vekillerin, Vergisiyle maaşlarını aldıkları vatandaşımı, şehit etmeleri kabul edilemez.
‘Selahattin Demirtaş’a Özgürlük’ diyerek naralar atan, ister açıktan ister kapalı kapılar ardında PKK ile işbirliği yapan siyasetçilerin, dün olduğu gibi bugün de bu 13 vatandaşımızın kanında veballeri vardır.
Özgürlük, demokrasi diyerek olanlara sessiz kalmak en büyük şeytanlıktır. Milletimiz baskın gücünü göstererek en kısa sürede hem Meclis’te hem de dağdaki terörist ve yandaşlarına gereken cevabı verecektir. Temennimiz cennet vatan Türkiye’miz de adaletin kılıcının daha keskin olmasıdır.
Bu vesile ile bir kez daha 13 şehit vatandaşımıza Allah’tan rahmet başta kederli aileleri olmak üzere Aziz milletimize başsağlığı dilerim.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

      Gönder
      Sonuçlar

      Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.