reklam
reklam

Samsun 10Line Haber

Burak Aktaş kimdir?

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Burak Aktaş kimdir?
47
08 Ocak 2019 - 2:26

Burak Aktaş Kimdir?

Samsun’da yaşamaktadır. İlk-Orta Okulu Kocatepe’de, Liseyi Mesleki ve Teknik Anadolu’da tamamlamıştır. Üniversiteyi ise Atatürk’te Gazetecilik Bölümü’nde devam ediyor fakat Gazetecilik ile ilgili seminerlere ve söyleşilere de katılmayı aksatmadığı gibi kendini bu alanda geliştirmeye devam etmektedir. Geleneksel Gazeteciliğe olan inancını kaybettiği için İnternet Gazeteciliğine olan ilgisinin artması nedeniyle Geleneksel Gazetecilikteki bazı özellikleri kullanarak, Yeni Medya’da çalışmalar yapmak istiyor.

TEKNOLOJİYİ YERİNDE TAKİP ETMEK VE DENEYİMLEMEK İSTİYOR.

Örneğin; Siyaset, Spor, Magazin dışında bir haberciliğin de olduğunu hatırlatmak istediğini, bunun içinde Teknolojiyi tercih ettiğini, bununla ilgili de bazı adımlar attığını fakat çalışmalarını henüz açıklamaktan kaçındığını ve bunun sebebinin ise resmiyete dökülmediği için hazırlıksız yakalanmaktan dolayı çekinceleri olduğundan söz ediyor.

İnternet Ansiklopedisi, E-Ticaret & Eğitim kategorilerinde start up projeleri mevcuttur. Bu projeler de birçok eksikliklerin olması, gecikmeye neden olduğundan şu an için bilgi vermeyi doğru bulmamaktadır.

“İNTERNET’TEKİ START UP’LAR, KEŞFEDİLMEYİ BEKLİYOR.”

Projelerindeki eksiklikleri giderecek, ona katkı sağlayacak, hedeflerini gerçekleştirmede yardımcı olacak seminerlere katılmaya da devam etmektedir.

Buna Ek olarak; Eğitim ile ilgili henüz projelendirme aşamasında olmasına rağmen bazı yatırımcıların radarına girmiş ve görüşmeler yapmaya devam etmektedir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

      Gönder
      Sonuçlar

      Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.