reklam
reklam

Samsun 10Line Haber

BAŞKAN ARSLAN; “YOLUMUZ UZUN”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BAŞKAN ARSLAN; “YOLUMUZ UZUN”
24
24 Şubat 2021 - 13:05

Deva Partisi Çarşamba Kurucu İlçe Başkanı Avukat Tuğba Arslan; “Yolumuz uzun, Türkiye`mizin bu karanlık ve demokrasiden yoksun günlerinde, çözüm önerileri ve güçlü ekibi ile Deva Partisi olarak, sebatkâr tavrımızla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

“Sorumluluk alma vakti”

“Türkiye`mizin bu karanlık ve demokrasiden yoksun günlerinde, çözüm önerileri ve güçlü ekibi ile DEVA Partisi olarak, sebatkâr tavrımızla çalışmaya devam edeceğiz. Çarşamba’nın tek Kadın ilçe başkanı olarak işimizin zor yolumuzun uzun olduğunun farkında olarak hiçbir zaman heyecanımızı yitirmeyeceğimizi belirtiyorum. Şahsımı Deva Partisi Çarşamba İlçe Başkanı olarak görevlendiren başta Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan olmak üzere İl Başkanımız Kebire Birer Türk ve kurucu heyete teşekkür ediyorum.

 

“Çarşamba`nın Devası hazır.”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi olarak, zor günlerden geçilen ve ekonomide tehlike çanlarının artık 7`den 70`e kanıksandığı bir dönemde sorumluluk duygusuyla yola çıktıkları bir göreve baş koyduklarını, Bir çok medeniyete beşik olmuş ve tarihi ve kültürel zenginlikler barındıran Çarşamba için gayret sarf ediyoruz, Artık Çarşamba’nın da bir Devası var. İnsanımızı sofraya ne koyacağız derdine derman olmak için biz buradayız. Bizim kimseye çamur atmakla, siz biz diyerek insanları ayrıştırmakla işimiz olamaz. Eğri oturup doğru konuşalım; gayemiz Gönül istiyor ki siyasi emeller uğruna artık kimsenin kalbi kırılmasın, kimse dışlanmış, unutulmuş veya değersiz hissetmesin. İnsanımızı sofraya ne koyacağız, tencerede ne kaynayacak derdinden kurtararak memleketi refaha erdirmek temel hedefimizdir. Yönetimlerin sorumluluğu halkın sorunlarına çözüm üretmektir. Deva Partisi olarak diyoruz ki Temel hakkını aramak suç değil. Alım gücünün günden güne düştüğü şu zamanlarda üretime yönelik politikalara olan ihtiyaç hiç olmadığı kadar çok.

 

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ HUSUS LİYAKAT!

Biz neye mi talibiz? Halkın ağır vergiler altında bükülmüş belini doğrultmaya talibiz. Biliyoruz ki önümüzde uzun ve meşakkatli bir yol var. Parti olarak genel başkanımız Sayın Babacan`ın önderliğinde yol haritamızı belirledik; ilke ve amaçlarımızı koyduk. Bunları belirlerken sizlerin ve ailelerinizin, yani komşularımızın sesi yol göstericimiz oldu. Öncelik vaddettiğimiz mevzular; şeffaflık, hesap verebilirlik, çoğulculuk ve en önemlisi liyakat! Biliyoruz ki bunlar sizlerin de en çok dem vurduğu hususlar. Kurucu arkadaşlarımız öncülüğünde ve bu elzem yolculuğa sonradan katılan arkadaşlarımızın desteğiyle partimizin şeffaflık ve gönüllülük ilkelerine bağlı kalarak il ve ilçe teşkilatlarımızı oluşturduk. Bu çalışmaların neticesinde ilerleyen günlerde Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın katılımlarıyla ilçe kongremizi gerçekleştirmeyi ümit ediyoruz.

Haber: Oğuzhan GÜZEL

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

      Gönder
      Sonuçlar

      Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.